Jste majiteli velké stavební firmy a potřebujete urgentně dokončit lukrativní zakázku? V takové situaci asi nechcete, aby se vám rozbily ty nejdůležitější stroje, bez nichž se daný projekt jednoduše nedá předat zadavateli. Přesně od toho existuje půjčovna stavebních strojů. V její nabídce se nachází veškerá technika potřebná na stavbě. Je to například vibrační pěch nebo vibrační deska jednosměrná.

Pronajmout si můžete i velké bagry

Půjčovna stavebních strojů nabízí kromě drobných zařízení i velké stroje, které se uplatní na těch největších staveništích. Jedná se například o kloubový nakladač Hydrema se základní lopatou, kolové rypadlo Hydrema nebo rypadlo nakladač Hydrema 906 D (8,2 t, 75 kW). Tento víceúčelový stroj může kopat hluboké výkopy ve stísněném prostoru díky svému zadnímu podkopu nebo nakládat odvozové prostředky nahromaděnou zeminou. Samozřejmostí je silný motor a uživatelský komfort.

Potřebujete zhutnit základových povrch?

Každá stavba je jenom tak pevná, jak dobře zhutněné jsou její základy. To platí pro dálnice, obchodní domy nebo také pro chodníky či parkoviště. A právě při výstavbě nových parkovišť se uplatní vibrační deska reversní nebo vibrační válec s vodícím kolem. U nich se můžete spolehnout na robustní konstrukci a plynulý hydrostatický systém pohonu. Samozřejmostí je elektrické startování u naftových motorů a řada bezpečnostních prvků.

Potřebujete vykopat jámu?

Vibrační technika je sice skvělá, ale na výkopové práce se vůbec nehodí. V tomto ohledu oceníte pronájem nakladačů a bagrů. Takový smykem řízený nakladač najde své uplatnění na menších i větších stavbách, a to díky svým kompaktním rozměrům. Smykem řízený nakladač disponuje řadou příslušenství, které jenom zvyšuje možnosti jeho využitelnosti. Vy si jej samozřejmě můžete pronajmout například s lopatou nebo paletizačními vidlemi.

Ať už budete potřebovat Locust hydraulické rozrušovací kladivo nebo paletizační vidle, neváhejte se obrátit na půjčovný stavebních strojů.